صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی هاورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتیفروشگاه دریکساز بازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب

دانلود گزارش كارآموزي كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف – پ تيكا

2992
قیمت: 35,000 ریال
دانلود گزارش كارآموزي  كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف – پ تيكا


دانلود گزارش كارآموزي  كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف – پ تيكا
دانلود گزارش كارآموزي  كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف – پ تيكا
در 68 صفحه با فرمت ورد و قابل ویرایش
فهرست مطالب
مقدمه
نوع محصولات توليدي
ورود مواد اوليه و مراحل تأييد در انبار
ورود مواد اوليه به سردخانه و نحوه نگهداري
كاربرد انواع ادويه و عملكرد آنها
ويژگي‌هاي محصولات مرغ آماده طبخ
فرآوري
ويژگي‌هاي مواد اوليه              
فرآيند توليد
بسته‌بندي
كنترل كيفيت
روش اجرايي كنترل كيفيت                        
كنترل كيفيت مواد اوليه
بازرسي و كنترل كيفيت محصول حين توليد     
بازرسي و كنترل كيفيت محصول نهايي 
تأييد نهايي و كنترل كيفيت
بخش ميكروبي
بخش شيميايي
خروج و ادامه زنجيره سرد تا مصرف
توضيحات نهايي
منابع و مآخذ

مقدمه :


امروزه صنعت غذا يكي از مهمترين مشكلات براي مردم محسوب مي‌شود. از سوي ديگر مردم با توجه به شاغل بودن خانمها در كنار آقايان باعث شده تا فرصت تهيه غذا برايشان ميسر نباشد. در اين ميان كارشناسان و صاحبان صنايع غذايي براي اين مشكل راه‌هاي متعددي را براي سريع آماده شدن غذا ارائه داده‌اند تا اين مشكل مرتفع گردد.


از اين رو تصميم گرفتم با تهيه گزارشي از روند توليد غذاي آماده تهيه كنم. در اين گزارش سعي شده از مراحل تهيه مواد اوليه براي كارخانه تا غذاي آماده كه به دست مصرف كننده مي‌رسد، شايد بتوان غذاهاي آماده را پديده‌اي جديد و حائز شرايط مناسب كيفي، غذايي و بهداشتي دانست كه در ايران صنعتي نو پا است و به تدريج جايگاه خود را در بين مصرف كنندگان باز مي‌كند و از آغاز ارائه اين محصولات به بازار، روند رو به رشد و قابل قبولي را داشته است.


عنايت به اين نكته كه اين محصولات فاقد هرگونه افزودني‌هاي شيميايي مضر بوده و كاملاً از مواد غذايي طبيعي استفاده مي‌كند. در كنار ارزش غذايي مناسب، مصرف آسان و تنوع در محصولات و عطر و طعم از مزاياي بارز غذاهاي آماده مي‌باشند.


گرايش روزافزون خانواده‌هاي ايراني به غذاهاي آماده شده – اشتغال روزافزون خانمها در فعاليت‌هاي اجتماعي و كاري خارج از منزل نيز مصرف اين محصولات را روز به روز افزايش مي‌دهد.


مشاهده سایر محصولات این فروشنده

دانلود گزارش كارآموزي كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف – پ تيكا
تاریخ ثبت: 1393/3/21    تاریخ به روزرسانی: 1393/3/25
قیمت: 35,000 ریال
بازديد: 2,707
حجم فایل: 0.96 مگابایت
فروشنده: مغان ست


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: دانلود گزارش كارآموزي كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف ، گزارش كارآموزي كارخانه توليدي غذاي منجمد آماده مصرف ،دانلود گزارش کارآموزی ،گزارش کارآموزی موادغذایی ،موادغذایی ،مواد غذایی منجمد ،پروژه ،پروژه

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نمانظرات شما

شما می توانید در صفحه تماس با ما درباره محصول فوق نظر دهید:

شما می توانید درباره محصول فوق نظر دهید.

نام و نام خانوادگی: 

 


بهترين سايت درج اگهي رايگان ...

دانلود نمونه سوالات آيين نامه ...