صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی هاورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتی فروشگاه دریکسازبازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب


 

 

جزییات آتش سوزی گسترده در بازار رشت 10942

جزییات آتش سوزی گسترده در بازار رشت مدیر عامل سازمان آتش نشانی رشت درباره جزییات آتش سوزی گسترده در پاساژ قدیری این شهر اظهار کرد: ۷۱ آتش نشان از ۱۲ ایستگاه آتش نشانی با استفاده از ۲۳ خودروی اطفایی، آتش سوزی ظهر یک شنبه در بازار رشت را مهار و اطفا کردند.

وی افزود: با توجه به استراتژیک بودن منطقه و اتصال چندین مرکز تجاری و مغازه به محل آتش سوزی، خودروهای سنگین اطفای حریق ظرف کمتر از دو دقیقه به محل حادثه رسیدند.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی رشت ادامه داد: گزارش های اولیه از آتش نشانان اعزامی به محل حادثه از گستردگی و احتمال سرای آتش به سایر مغازه ها خبر داد که با اعلام وضعیت فوق العاده، تمامی افسران ارشد سازمان آتش نشانی به محل آتش سوزی فراخوان شدند.

رمضانی خاطرنشان کرد: با محاصره آتش از چهار ناحیه، در ظرف کمتر از ۲۵ دقیقه آتش مهار و از سرایت آن به سایر مغازه ها جلوگیری شد.

وی در ادامه با اشاره به شرایط حاکم بر بازار رشت بر لزوم چاره اندیشی درباره ترمیم و نوسازی زیرساخت های این منطقه تاکید کرد و گفت: متاسفانه نوع معماری بازار رشت و همچنین فرسوده بودن زیر ساخت های لازم همچون سیستم برق رسانی و گاز در بازار، شرایط را به گونه ای رقم زده که در صورت بروز حادثه احتمالی، امدادرسانی به این نقطه از شهر با سختی های زیادی همراه باشد.

مدیر عامل سازمان آتش نشانی رشت خاطرنشان کرد: بروز هرگونه آتش سوزی در بازار رشت عواقب جبران ناپذیری به دنبال خواهد داشت.

تاریخ ثبت مقاله: 1395/4/21    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1395/4/21
منبع: خبرگزاری مهر
بازديد: 474
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: m

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: رشت ، آتش ، آتش سوزی ، عکس ، جزئیات ، حوادث ، خبر ، اخبار

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نماپرفروش ترین محصولات دانلودی

پرفروش ترین محصولات پستی

پربیننده ترین محصولات

جديدترين محصولات سایت

 

بهترين سايت درج اگهي رايگان ...

دانلود نمونه سوالات آيين نامه ...

Code Center